Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz i pozyskiwania gruntów

5TH Avenue Holding SA

  • Aleja Armii Ludowej 26
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Aleja Armii Ludowej 26

Warszawa

Firma z branży deweloperskiej poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie możliwości zakupu gruntów według wytycznych Zarządu,
  • analiza gruntów pod kątem realizacji inwestycji deweloperskich na podstawie dostępnych publicznie informacji oraz dokumentacji pozyskanej przez spółkę,
  • ocena potencjału lokalizacji pod nowe inwestycje,
  • reprezentowanie dewelopera na spotkaniach z pośrednikami i potencjalnymi kontrahentami,
  • udział w tworzeniu nowych projektów spółki na etapie koncepcji i ustalenia standardów nieruchomości,
  • współudział w tworzeniu polityki zakupowej firmy i jej realizacji,
  • prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Zarządu

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz minimum dwa lata doświadczenia w analizie i pozyskiwaniu gruntów zakończonych sukcesem,
  • jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem kierunku Planowanie przestrzenne, Architektura lub Geodezja,
  • znasz zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami i oceną inwestycyjną analizowanych nieruchomości,
  • masz umiejętności precyzyjnego formułowania myśli i wysoką kulturę osobistą,
  • twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym,
  • masz dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • jesteś nastawiony na realizację celów,
  • jesteś dyspozycyjny i nie boisz się nowych wyzwań,
  • potrafisz dobrze zorganizować pracę i radzisz sobie z presją czasu,
  • jesteś samodzielny, kreatywny i odpowiedzialny,
  • z łatwością nawiązujesz kontakty i umiesz zbudować relacje,
  • możesz rozpocząć współpracę od zaraz.

Oferujemy:

Jesteśmy otwarci na współpracę, a dodatkowo oferujemy pakiet opieki medycznej oraz kartę Multisport. Siedziba firmy zlokalizowana jest w pobliżu stacji metra Politechnika. Informacje dodatkowe na nasz temat znajdziesz na: www.5avenueholding.com

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne