Oferta pracy

Specjalista ds. analiz i procesów wspólnych

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

  • Widok 19, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Widok 19

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz biznesowych

  • Przygotowywanie raportów z danych

  • Obsługa procesów wspólnych w Centrum

  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania budżetów rocznych, prognoz i planów oraz procesów wspólnych

  • Analiza i interpretacja danych liczbowych oraz przygotowywanie wniosków z realizacji procesów wspólnych

  • Przygotowywanie oraz rozliczanie SLA i zleceń dodatkowych z zakresu Centrum

  • Przygotowywanie prezentacji i dokumentacji z analiz danych

  • Współpraca z działami operacyjnymi firmy celem zbierania informacji zarządczych w obszarze analiz i rozliczeń, prezentowania wyników oraz realizacji procesów wspólnych

  • Proponowanie, uzgadnianie z właścicielami biznesowymi oraz wdrażanie rozwiązań w zakresie analiz i raportowania oraz realizacji procesów wspólnych

  • Proponowanie, uzgadnianie z właścicielami biznesowymi oraz wdrażanie rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów, prowadzenia analiz i raportowania oraz realizacji procesów wspólnych

  • Dokonywanie analiz procesowych w oparciu, o które przedstawione zostaną rekomendacje obszarów do zmiany biznesowej

  • Opracowywanie procedur, modelowanie procesów realizowanych przez Centrum, wytycznych i założeń oraz przygotowanie kalkulacji procesu dla zadań realizowanych w ramach SLA oraz zleceń dodatkowych dla całego Centrum

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z prowadzaniem analiz, rozliczeń, obsługą Klienta

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

  • Dyspozycyjność

  • Zdolność do pracy w zespole wieloosobowym

  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w rozproszonym zespole z wykorzystaniem narzędzi do pracy zdalnej

To oferujemy

  • Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Atrakcyjny system premii motywacyjnej

  • Realne możliwości rozwoju - m.in. bezpłatny dostęp do platformy e-learning

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce

  • Pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy