Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz i Raportów

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida czy mBank.

    Nie czekaj – dołącz już dziś do zespołu Centrali Target PRO i pracuj z największymi firmami z branży FMCG.
    Aktualnie w ramach rozwoju struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku w centrali w Łodzi będzie odpowiedzialna za działania analityczno – operacyjne we współpracy z działem floty.
    Miejsce pracy:
    Łódź

    Obowiązki

    • Przygotowywanie analiz i raportów
    • Aktualizacja ewidencji flotowych
    • Przygotowywanie umów i dokumentów flotowych
    • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla przyszłych użytkowników pojazdów służbowych
    • Wydawanie i odbiór aut, również w terenie
    • Kontakt z użytkownikami w sprawie przeglądów serwisowych, naprawy usterek, awarii
    • Kierowanie do serwisów samochodowych i organizowanie pojazdów zastępczych
    • Egzekwowanie od użytkowników przestrzegania standardów obowiązujących w firmie w zakresie prawidłowej eksploatacji pojazdów przez użytkowników
    • Odpowiadanie na korespondencję oraz dyspozycyjność pod telefonem

    Oczekujemy

    • Bardzo dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
    • Sumienności, dokładności
    • Operatywności i zaradności
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Zaangażowania
    • Czynnego prawa jazdy kat B.

    Oferujemy

    bezpośrednią prace dla największych korporacji FMCG
    umowa o pracę
    atrakcyjne
    wynagrodzenie
    niezbędne narzędzia
    pracy (laptop, telefon)
    pakiet medyczny
    Luxmed
    dofinansowanie
    karnetu sportowego
    stały rozwój i doświadczenie
    w sprzedaży
    Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk "Aplikuj”

    Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia

    Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]

    O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k  przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: www.targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.