Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Raportów

NetiaO firmie

Rekrutacja zdalna

Netia

Konstruktorska 4

Warszawa

Zakres zadań:

  • przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc na potrzeby obszaru biznesowego B2C;
  • implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania i zasilania danych;
  • analizowanie wyników i rekomendowanie zmian;
  • prowadzenie projektów obejmujących raportowanie w obszarze biznesowym.

Wymagania:

  • dobra znajomość SQL – warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższe /studenci ostatnich lat- preferowane kierunki: finanse, ekonomia, statystyka, matematyka, informatyka;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analizowania danych oraz wyciągania wniosków i rekomendacji;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do zrozumienia dokumentacji technicznej;
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę;
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność.

Mile widziane:

  • doświadczenie projektowe oraz znajomość rynku telekomunikacyjnego/ płatnej telewizji;
  • znajomość baz danych Oracle oraz narzędzia Tableau.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szkolenia i rozwój
  • Przyjazny tryb wdrożenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w zgranym zspole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
  • W przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy