Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Raportowania (Dział Controllingu)

Generali O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Specjalista ds. Analiz i Raportowania
(Dział Controllingu)

Twoje zadania:

  • Raportowanie Zarządcze, raportowanie do Grupy oraz Komisji Nadzoru Finansowego
  • Przygotowywanie analiz dotyczących m.in. rentowności portfela ubezpieczeń
  • Przygotowywanie poszerzonych analiz z obszaru szkodowego
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wdrożonych mechanizmów raportujących
  • Analityczne wsparcie poszczególnych jednostek biznesowych

Nasze oczekiwania:

  • 3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z analizą i przetwarzaniem danych. Mile widziane doświadczenie z branży ubezpieczeniowej
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: matematyka, ekonomia, metody ilościowe i pokrewne
  • Doskonała znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość SQL oraz SAS
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz raportowanie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania relacji, proaktywność i inicjatywa w działaniu

Twoje korzyści:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne