Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • Toszecka 101, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Toszecka 101

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad-hoc z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi

  • Prowadzenie analiz oraz przygotowywanie raportów na potrzeby Centrali

  • Weryfikacja dostępności i poprawności danych źródłowych wykorzystywanych do analiz

  • Udział w przygotowywaniu budżetu oraz kontroli kosztów w poszczególnych obszarach działalności

  • Bieżąca analiza efektywność projektów

  • Opracowywanie raportów, prezentacji, zestawień

  • Wsparcie w kalkulacji nowych projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie o profilu analitycznym, matematycznym)

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel oraz PowerPoint), mile widziana znajomość programu Access

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Pro-aktywne podejście do pracy oraz otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy

  • Gotowość do wyjazdów służbowych ( jeden/dwa razy w miesiącu)

  • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji raportów (VBA)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premię do 10% wynagrodzenia brutto

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Program "Otwórz się na kulturę"

  • Pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, premię świąteczną; dofinansowanie do ubezpieczenia na życie / karty MultiSport; bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej do nauki języków obcych)

  • Prywatną opiekę medyczną od pierwszego dnia pracy

  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś :)

TWOJ PARTNER DO KONTAKTU:

Formel D | Natalia Zabawa-Weideman | ul. Toszecka 101 | Legnica | Polska

T +48 609 405 244 | [email protected] | www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,

PARTS AND SERVICE READINESS

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie

w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10500 osób z 45 narodów w ponad 90 lokalizacjach w 22 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy kandydatów, którzy chcą podjąć pracę jako:

SPECJALISTA DS. ANALIZ I RAPORTOWANIA

Przewiń do profilu firmy