Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analiz i raportowania

Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych z wykorzystaniem baz danych (MSSQL)
  • przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • przetwarzanie danych w Excelu

Nasze wymagania

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel z wykorzystaniem makr VBA
  • znajomość języka SQL (SQL Server)
  • znajomość procesów biznesowych w obszarze ERP
  • zdolności analityczne
  • kreatywność
  • samodzielna organizacja pracy
  • poziom języka angielskiego pozwalający na swobodne korzystanie z dokumentacji

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Comarch ERP XL
  • znajomość języka programowania C#
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • grupowe ubezpieczenie na życie Twoje i Twojej rodziny
  • możliwość przystąpienia do programów rekreacyjno-sportowych i pakietu medycznego
  • możliwość rozwoju zawodowego i ścieżki kariery dostosowanej do predyspozycji Kandydata
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Firma Moje Bambino jest liderem na rynku wyposażenia placówek edukacyjnych w Europie Środkowej. Zapewnia kompleksową obsługę żłobków, przedszkoli i szkół oferując szeroką ofertę produktów, które umożliwiają aranżowanie nowoczesnych, estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń sprzyjających edukacji dziecka.

Specjalista ds. analiz i raportowania, Łódź