Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz i raportowania

Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych z wykorzystaniem baz danych (MSSQL)

  • przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby wewnętrzne

  • przetwarzanie danych w Excelu

Nasze wymagania

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel z wykorzystaniem makr VBA

  • znajomość języka SQL (SQL Server)

  • znajomość procesów biznesowych w obszarze ERP

  • zdolności analityczne

  • kreatywność

  • samodzielna organizacja pracy

  • poziom języka angielskiego pozwalający na swobodne korzystanie z dokumentacji

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Comarch ERP XL

  • znajomość języka programowania C#

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • grupowe ubezpieczenie na życie Twoje i Twojej rodziny

  • możliwość przystąpienia do programów rekreacyjno-sportowych i pakietu medycznego

  • możliwość rozwoju zawodowego i ścieżki kariery dostosowanej do predyspozycji Kandydata

  • elastyczne godziny pracy

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Firma Moje Bambino jest liderem na rynku wyposażenia placówek edukacyjnych w Europie Środkowej. Zapewnia kompleksową obsługę żłobków, przedszkoli i szkół oferując szeroką ofertę produktów, które umożliwiają aranżowanie nowoczesnych, estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń sprzyjających edukacji dziecka.