Oferta pracy

Specjalista ds. analiz i raportowania

InterKadra Sp. z o.o.

7 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne i ad-hoc raportowanie operacyjne,

  • Przygotowanie nowych i aktualizacja istniejących raportów,

  • Tworzenie i dostosowywanie istniejących narzędzi raportujących,

  • Identyfikacja problemów związanych z jakością danych,

  • Współpraca z Klientem w zakresie dostarczania i weryfikacji danych,

  • Administracja wewnętrznego systemu w obszarze raportowania,

  • Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania pracodawcy

  • Doskonała znajomość programu MS EXCEL – wymóg konieczny,

  • Zaawansowana, praktyczna znajomość POWER QUERY – wymóg konieczny,

  • Podstawowa znajomość PYTHON – wymóg konieczny,

  • Podstawowa znajomość POWER BI – wymóg konieczny,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Duża samodzielność w działaniu, zdolność do pracy pod presją czasu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Komunikatywność,

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym (pon-pt 8:00-16:00) – wymóg konieczny.

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • Pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym,

  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy i rozwoju zawodowego,

  • Pracę w stabilnej firmie o uznanej marce,

  • Wynagrodzenie na 3-miesięcznym okresie próbnym w wysokości 7000 zł brutto w oparciu o umowę zlecenie,

  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy