Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz i raportowania

ARKA Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Ogrodowa 5
    Sianów, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ARKA Sp. z o.o. Sp. k.

Ogrodowa 5

Sianów

Arka Sp. z o.o. sp. k. jest producentem z 20-letnim doświadczeniem rynkowym w branży instalacyjno-grzewczej.

Firma specjalizuje się w produkcji  armatury grzewczej i sanitarnej. Projektuje, tworzy, patentuje oraz wprowadza na rynek produkty nowej generacji.

Firma zatrudnia ok. 100 osób. Zespół sprzedażowy to ponad 40 osób obsługujących klientów na terenie całego kraju w 3 kanałach dystrybucji: tradycyjnym i nowoczesnym DiY oraz producenckim OEM.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:

www.arka-instalacje.pl

W związku z dynamicznym rozwojem oraz wysokim potencjałem obsługiwanego rynku, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zbieranie danych w systemie pracy biurowej i terenowej
  • przygotowywanie i przetwarzanie danych
  • tworzenie raportów i analiz operacyjnych
  • opracowywanie i wdrażanie narzędzi usprawniających analizy i raporty
  • poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności realizowanych zadań
  • raportowanie wyników pracy do Rady Zarządzającej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. rok doświadczenia zdobytego na stanowisku związanym z analizą danych, raportowaniem i sprzedażą
  • Umiejętność szybkiego filtrowania danych oraz wyciągania wniosków
  • Umiejętność prezentacji danych
  • Prawidłowa i terminowa realizacja powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, Power Point
  • Znajomość narzędzi BI, Power BI
  • Mile widziana znajomość oprogramowania ERP
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Świadczenia dodatkowe ( pakiet medyczny lub rekreacyjny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne