Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz i Raportowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Historia naszej firmy sięga 1832 roku, kiedy francuski publicysta Charles-Louis Havas założył pierwszą na świecie agencję prasową Agence Havas, która dała podwaliny przyszłej agencji reklamowej.  Łączenie ludzi i komunikacja leżą w naszym DNA.

    Innowacyjność, kreatywność, zaangażowanie, współpraca, odpowiedzialność, tak jak blisko 200 lat temu tak i dziś stanowią o naszych wartościach. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, dające możliwość ciągłego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży.

    Dołącz do nas, jeśli tak jak my cenisz sobie wyjątkową atmosferę pracy wśród ludzi pełnych pasji!

    Aktualnie poszukujemy ambitnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

    Zadania, jakie chcemy Ci powierzyć:

    • Przygotowywanie bieżących analiz
    • Analiza kluczowych wskaźników KPI
    • Współpraca z klientem wewnętrznym
    • Projektowanie, wdrażanie i rozwój systemów raportowych połączonych z wizualizacją danych
    • Automatyzacja procesów raportowych
    • Rozbudowa istniejących i tworzenie nowych narzędzi analitycznych

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Znasz języki programowania VBA, SQL lub pokrewne
    • Posiadasz zaawansowaną znajomość Excela
    • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami klasy Business Inteligence (preferowane QLIK)
    • Myślisz nie tylko analitycznie, ale i twórczo
    • Wyciągasz trafne wnioski i potrafisz je uargumentować
    • Znasz metody analiz danych i narzędzia
    • Umiejętnie budujesz i utrzymujesz dobre relacje ze współpracownikami
    • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

    Chcemy Ci zaoferować:

    • Wyjątkową, rodzinną atmosferę pracy w globalnej firmie, w której możesz mieć wpływ na jej rozwój
    • Szkolenia w ramach autorskiej platformy Havas University
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę Multisport, elastyczne godziny pracy, owoce w biurze, nawet 5 rodzajów mleka do kawy, oraz smaki herbat do wyboru, do koloru :)
    Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, kierujesz się w życiu podobnymi do nas wartościami i uważasz, że warto, abyśmy się poznali bliżej,
    wyślij aktualne CV za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Havas Media Sp. Z o.o., z siedzibą w Warszawie ul. Marynarska 15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).”