Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Biocodex Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowaniu rocznego budżetu, forecastów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy

  • Wykonywanie kalkulacji i uzgodnień na potrzeby działu finansowego i wspieranie w tym zakresie księgowości

  • Bieżący kontakt z Business Controllerem w Centrali firmy we Francji, w celu zapewnienia pełnej zgodności przesyłanych danych z obowiązującymi procedurami raportowania finansowego w Grupie

  • Raportowanie sprzedaży

  • Raportowanie wyników okresowych (miesiąc/kwartał/rok) w układzie wymaganym przez Grupę

  • Wprowadzenie danych do narzędzia konsolidacyjnego Grupy

  • Przygotowywanie raportów (wraz z rekomendacjami i komentarzami) niezbędnych do mierzenia kluczowych wskaźników efektywności i jakości w organizacji

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań optymalizacyjnych w procesie tworzenia narzędzi raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: finanse/ekonomia)

  • Minimum 1 rok doświadczenia pracy w finansach lub audycie (preferowane doświadczenie wyniesione z firmy farmaceutycznej)

  • Znajomość zagadnień finansowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie słownictwa z obszaru finansów i księgowości

  • Biegła znajomość programu MS Excel – warunek konieczny

  • Doświadczenie pracy w systemie klasy ERP będzie mocnym atutem

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność i wnikliwość

  • Samodzielność oraz innowacyjność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dodatkową opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności

  • Możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

Biocodex Polska Sp. z o.o.

Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,

którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość

i pokorę.

Przewiń do profilu firmy