Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Raportowania

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Chmielna 85/87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

TUiR WARTA S.A.

Chmielna 85/87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz produktowych (produkty ubezpieczeniowe banccassurance i affinity),

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych, szkodowych – cyklicznych i ad-hoc,

  • współpraca z Product Managerami w zakresie tworzenia nowych produktów (bancassurance i affinity),

  • wdrażanie nowych produktów do wewnętrznych systemów firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów, preferowane kierunki matematyczno-analityczne,

  • doświadczenie w pracy z danymi – sporządzaniu analiz, zestawień i raportów,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Access,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • dokładność i orientacja na szczegóły,

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość hurtowni danych, języka SQL i VBA.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • rozwój merytoryczny i zdobywanie kompetencji poprzez prowadzenie ciekawych analiz produktów ubezpieczeniowych,

  • realny wpływ na biznes,

  • pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole,

  • dynamiczne środowisko pracy,

  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • inicjatywy dobroczynne