Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

  • Krucza 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.

Krucza 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w opracowywaniu planów rozwoju, planów sprzedaży, planów operacyjnych, budżetów dla Spółki na podstawie zatwierdzonej strategii sprzedaży oraz celów biznesowych i sprzedażowych,

  • Przygotowanie analizy i raportów wyników operacyjnych w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i usług dystrybucyjnych, a także pozostałych wyników jakościowych i ilościowych z procesów obsługi klientów i procesów posprzedażowych,

  • Opracowywanie raportów oraz prezentacji w zakresie wyników POLD jak i poszczególnych obszarów biznesowych,

  • Koordynowanie prac nad tworzeniem budżetu kosztowego i przychodowego,

  • Nadzór nad realizacją budżetu kosztowego i przychodowego oraz raportowanie wyników i odchyleń,

  • Projektowanie i budowa narzędzi i metod analitycznych do pomiaru wyników operacyjnych procesów sprzedaży, obsługi Klientów oraz procesów posprzedażowych,

  • Raportowanie zewnętrzne w zakresie sprzedaży energii i usług dystrybucyjnych wynikające ze zobowiązań spółki wobec organów nadzorujących (cykliczne raporty do URE, PSE w zakresie sprzedanej energii i usług dystrybucyjnych, jednorazowe ankiety do URE ,GUS,…),

  • Opracowywanie analiz i symulacji niezbędnych do przygotowania taryf, cenników oraz ofert, w tym przygotowywanie analiz pod kątem wykonania marży i analiz biznesowych nośników marż,

  • Bieżąca analiza portfela zakupowego,

  • Raportowanie planów, wyników oraz prognoz na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, marketingowe lub techniczne),

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w branży energetycznej,

  • Znajomość zasad budżetowania i analizy finansowej,

  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office na poziomie bardzo dobrym,

  • Łatwość tworzenia analiz i syntezy,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz przygotowywania syntetycznych raportów,

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu, analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • Kreatywność, odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów oraz umiejętność argumentowania,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w prywatnej firmie kierującej się transparentnymi zasadami współpracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na kierunki rozwoju organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

POLENERGIA DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. (POLD) jest największym prywatnym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce, prowadząc swoją działalność na obszarze całego kraju. Spółka należy do Grupy POLENERGIA.

POLD pełni funkcję niezależnego operatora systemu dystrybucyjnego (OSDn) oraz równocześnie sprzedawcy energii elektrycznej i usług dodatkowych. Przedmiotem działalności POLD jest budowa oraz eksploatacja infrastruktury elektroenergetycznej na terenie całej Polski, przyłączanie nowych klientów oraz świadczenie usług dystrybucyjnych i sprzedaż energii elektrycznej Klientom końcowym.

Aktualnie Spółka posiada ponad 18 000 Klientów na terenie całej Polski. W najbliższych latach planowana jest realizacja szeregu projektów inwestycyjnych, które nie tylko przyczynią się do rozwoju infrastruktury energetycznej ale także do znacznego rozwoju bazy klientów.

POLD rozwija szeroką gamę produktów i usług oraz nowoczesne kanały kontaktu. Spółka stale podejmuje działania na rzecz automatyzacji i usprawniania realizowanych procesów, tak aby zapewnić doświadczenie klienta na najwyższym poziome.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.