Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Raportowania

TUiR WARTA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i automatyzacja narzędzi analitycznych wspierających procesy biznesowe w obszarze szkoleń sieci sprzedaży,

  • budowanie raportów i analiz (cyklicznych i jednorazowych) na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • przygotowywanie zestawień i analiz efektywności szkoleń i korelacji szkoleń z wynikami sprzedażowymi,

  • prowadzenie prac analitycznych z klientem wewnętrznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia, finanse oraz inne techniczne,

  • doświadczenie w obszarze raportowania,

  • doświadczenie we wnioskowaniu analitycznym,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel i MS Access (ze znajomością VBA),

  • umiejętność projektowania i optymalizacji procesów,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu pojawiających się problemów, szczególnie samodzielność w budowaniu narzędzi analitycznych,

  • proaktywność, innowacyjność,

  • dokładność, sumienność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dostęp do dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, PPK, zniżki na ubezpieczenia i ubezpieczenia dedykowane pracownikom),

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności, samodzielność w realizacji celów,

  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy (praca w trybie hybrydowym).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne