Oferta pracy

Specjalista ds. analiz i raportowania

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba pracująca na tym stanowisku obowiązków będzie odpowiedzialna za przygotowywanie cyklicznych analiz, raportów i prezentacji dla różnych interesariuszy w organizacji oraz rozwój istniejących narzędzi w celu zwiększenia efektywności obecnych działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania,

  • biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel (mile widziana podstawy VBA),

  • umiejętność organizacji swojego czasu pracy,

  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za prowadzone prace,

  • proaktywność oraz inicjowanie zmian

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci