Oferta pracy

Specjalista ds. analiz i raportowania

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Pełna ciekawych wyzwań rola Specjalisty odpowiedzialnego za raportowanie i analizy sprzedaży, w dynamicznie rozwijającym się Zespole.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za automatyzacje raportów, ich bieżącą obsługę, oraz analizy biznesowe dla sieci sprzedaży umożliwiające decyzje zarządcze. Idealny Kandydat to osoba sprawnie posługująca się Excelem i VBA, znająca podstawy SQL, o wysokich uzdolnieniach analitycznych i syntetycznym formułowaniu wniosków. Ważna jest dla nas również umiejętność budowania relacji i otwartość na bycie partnerem biznesowym dla wielu departamentów naszej Firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)

  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel (w tym VBA) – co będzie weryfikowane testem w procesie rekrutacyjnym

  • Wielozadaniowość

  • Umiejętność dotrzymywania terminów i pracy pod presją czasu

  • Znajomość SQL na poziomie podstawowym

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. rok

  • Znajomość specyfiki sprzedaży i procesów około sprzedażowych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość Power Pivot oraz rynku ubezpieczeniowego będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Przewiń do profilu firmy