Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz i raportowania

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów, analiz dla wybranych obszarów kontroli

  • wspieranie automatyzacji procesów w różnych działach firmy

  • weryfikacja oraz nadzór nad jakością danych w systemach informacji zarządczej, finansowo-księgowych

  • udział w tworzeniu i opracowywaniu nowych procedur/instrukcji

  • analiza danych

  • udział w zadaniach i projektach w obszarze controllingu, min. budżetowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe

  • min. rok doświadczenia w obszarze finansów/ controlingu

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365, w szczególności EXCEL

  • dobra znajomość języka SQL oraz zagadnień związanych z bazą danych– mile widziana

  • znajomość VBA – mile widziana

  • znajomość systemu ERP, mile widziana znajomość systemu SAP BO

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej - mile widziana

  • dokładność i dociekliwość, kreatywność, pro aktywność

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełny etat

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy liderem branży meblowej w produkcji komponentów płyt meblowych. Naszą specjalnością jest produkcja obrzeży meblowych, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie parku maszynowego w Europie. Skupiamy ludzi z wielu branż, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile.

Przewiń do profilu firmy