Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analiz i rozliczeń prowizyjnych

E100 International Trade Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesu rozliczeń prowizyjnych
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń prowizyjnych
  • Wdrożenie i utrzymanie systemu motywacji personelu, w szczególności KPI
  • Udział w procesie automatyzacji i optymalizacji procesu naliczania wynagrodzeń
  • Opanowanie logiki naliczania wynagrodzeń i terminowa aktualizacja w przypadku zmian
  • Analiza i propozycje zmian w systemie motywacyjnym z uwzględnieniem kalkulacji efektywności dla firmy
  • Przygotowywanie analiz i raportów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów, rachunkowości itp
  • Znajomość podstaw prawa pracy w zakresie wynagrodzeń
  • Myślenie analityczne, dokładność i łatwość w uczeniu się
  • Umiejętność szybkiej analizy i rozwiązywanie problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności dobrego planowania i organizowania
  • Proaktywność i nastawienie na realizację celu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel. Doświadczenie w pracy z Power BI.
  • Znajomość j. rosyjskiego, polskiego nie mniej С1 oraz j. angielskiego nie mniej В1.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę.
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze.
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości.
  • Indywidualnie dopasowaną ścieżkę kariery i szkoleń w ramach potrzeb.
  • Bardzo dobry system prywatnych benefitów (opieka medyczna, karta multisport).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne

E100 International Trade Sp. z o.o.

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt, a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 20 lat obsługując ponad 20 000 klientów. Karta otwiera dostęp do 20 000 stacji paliw w 32 krajach, a w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 350 pracowników, a w ramach struktury międzynarodowej nasza grupa liczy ponad 1000 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na jakość i rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy do tego, aby rozwijać obszary, w których pracujemy na co dzień.

Dołącz do nas!

Specjalista ds. analiz i rozliczeń prowizyjnych, kujawsko-pomorskie