Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń

artgeist Sp. z o.o.O firmie

artgeist Sp. z o.o.

Lotnicza 24

Wrocław

Zadania:

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów na potrzeby Działu Produkcji, w szczególności, dane do: bieżącego raportowania produkcji, rozliczenia systemu premiowego i godzin pracy
  • Wsparcie w zakresie bieżącego raportowania na potrzeby Zarządu
  • Tworzenie i optymalizacja narzędzi analitycznych
  • Kontrola poprawności danych
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wsparcia analizy danych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (kierunek: matematyka, ekonomia i pokrewne)
  • Doświadczenie w obszarze rozliczeń i analiz w branży produkcyjnej - mile widziane
  • Bardzo dobrą znajomość MS Excel
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Samodzielności w realizacji zadań
  • Zdolności koncentracji na szczegółach, wytrwałości oraz rzetelności w trakcie przygotowywania analizy
  • Otwartości na zmiany i chęci dostosowania się do dynamicznego środowiska

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kartę na zajęcia sportowe - by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego
  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy