Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analiz i Rozwoju Projektów

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opracowywanie koncepcji i studiów wykonalności modernizacji ciepłowni o wielkości od 1 do 50 MW w celu dostosowania ich do wymogów wynikających z dyrektywy MCP oraz w celu uzyskania statusu efektywnego energetycznie systemu ciepłowniczego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: ciepłownictwo, energetyka lub pokrewne),

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru ciepłownictwa i energetyki (źródła i sieci cieplne, kogeneracja, odnawialne źródła energii, efektywność energetyczna itp.),

  • Bardzo dobra znajomość zasad opracowywania bilansów cieplnych,

  • Biegła znajomość MS Excel,

  • Umiejętność samodzielnej pracy, oceny analizowanych zagadnień technicznych oraz proponowania rozwiązań,

  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z oceną opłacalności projektów inwestycyjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji (udział w projektach, szkoleniach)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę FitProfit

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

KAPE to krajowy lider w obszarze efektywnego zarządzania energią. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się wielkim zaufaniem naszych Klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie oparte na ponad 25-letniej działalności w branży efektywności energetycznej uwzględniającej również odnawialne źródła energii.

Przewiń do profilu firmy