Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz i Rozwoju Projektów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.
    Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.

    W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

    Do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Warszawa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Udział w opracowywaniu koncepcji rozwiązań technicznych układów wytwarzania i dystrybucji ciepła.
    • Opracowywanie i uzgadnianie założeń koncepcyjnych projektów oraz ich harmonogramów.
    • Monitorowanie postępu prac oraz przewidywanie ryzyka mogącego mieć wpływ na realizację projektów.
    • Opracowywanie miesięcznych raportów z postępów prac w ramach przydzielonych zadań.
    • Kontrola wykonania budżetu dla fazy przygotowania projektu do realizacji.
    • Udział w opracowywaniu raportów dotyczących analizowanych przedsiębiorstw ciepłowniczych.
    • Przygotowywanie wniosków na Komitet Inwestycyjny GK PGE EC oraz na posiedzenia Zarządu PGE EC.
    • Współpraca z departamentem zakupów w przygotowywaniu postępowań przetargowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne i/lub ekonomiczne.
    • Minimum 3 lata na samodzielnym stanowisku związanym z inwestycjami w energetyce/w przemyśle.
    • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami i dokumentacją projektową.
    • Znajomość procesów utrzymaniowych i zakupowych w spółkach skarbu państwa.
    • Znajomość procesu technologicznego produkcji energii elektrycznej i cieplnej.

    Mile widziane:

    • Znajomość rynku dostawców w zakresie prac remontowych.
    • Znajomość przepisów UDT, ppoż., bhp, prawa energetycznego i budowlanego.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej.
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy.
    • Możliwość rozwoju w ramach struktury wewnętrznej.
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Liczne świadczenia z ZFŚS.
    • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).