Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz i Umów SLA

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    innogy Polska S.A.
    Miejsce zatrudnienia: innogy Business Services Polska Sp. z o.o.

    Grupa innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Grupa działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym Klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności Grupy innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

    Największymi firmami należącymi do Grupy innogy w Polsce są innogy Polska S.A. - odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię do około 1 mln Klientów oraz spółka innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną. Dodatkowo, w Polsce działa spółka innogy Business Services Polska Sp. z o.o., odpowiedzialna za procesy obsługi wewnętrznej koncernu innogy w zakresie rachunkowości, finansów i innych procesów biznesowych, a także obszaru IT oraz spółka innogy Renewables Polska Sp. z o.o., która odpowiada m.in. za rozwój projektów, budowę i eksploatację farm wiatrowych. Do Grupy innogy w Polsce należą farmy wiatrowe o łącznej mocy ponad 220 megawatów.

    Zakres obowiązków:

    • wyliczanie wartości usług świadczonych w ramach umów SLA
    • tworzenie i utrzymanie umów SLA
    • monitorowanie i raportowanie parametrów zapisanych w umowach SLA
    • inicjowanie działań naprawczych w przypadku niespełnienia parametrów opisanych w umowach SLA
    • ścisła współpraca z koordynatorami i interesariuszami umów SLA
    • wsparcie koordynatorów w zakresie umów zewnętrznych z podwykonawcami (UC) oraz umów wewnętrznych (OLA)
    • analiza kosztów/przychodów ze świadczonych usług oraz weryfikacja ich zgodności z założonym budżetem/planem

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze analiz kosztów/przychodów usług informatycznych
    • doświadczenie w analizie danych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (atutem będzie znajomość języka niemieckiego)
    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość Excela
    • znajomość praktyk ITIL
    • mile widziana znajomość systemu SAP (preferowany moduł finansowo-kontrolingowy)
    • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu umów
    • umiejętność działania pod presją czasu
    • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej Spółce z branży IT o wysokich standardach działania
    • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi Sport)
    • środowisko zawodowe wspierające rozwój osobisty (szkolenia, warsztaty, certyfikacje)
    • stabilne warunki zatrudnienia