Specjalista ds. Analiz i Umów SLA

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-27
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-12-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
innogy Polska S.A.
Miejsce zatrudnienia: innogy Business Services Polska Sp. z o.o.

Grupa innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Grupa działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym Klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności Grupy innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Największymi firmami należącymi do Grupy innogy w Polsce są innogy Polska S.A. - odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię do około 1 mln Klientów oraz spółka innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną. Dodatkowo, w Polsce działa spółka innogy Business Services Polska Sp. z o.o., odpowiedzialna za procesy obsługi wewnętrznej koncernu innogy w zakresie rachunkowości, finansów i innych procesów biznesowych, a także obszaru IT oraz spółka innogy Renewables Polska Sp. z o.o., która odpowiada m.in. za rozwój projektów, budowę i eksploatację farm wiatrowych. Do Grupy innogy w Polsce należą farmy wiatrowe o łącznej mocy ponad 220 megawatów.

Zakres obowiązków:

  • wyliczanie wartości usług świadczonych w ramach umów SLA
  • tworzenie i utrzymanie umów SLA
  • monitorowanie i raportowanie parametrów zapisanych w umowach SLA
  • inicjowanie działań naprawczych w przypadku niespełnienia parametrów opisanych w umowach SLA
  • ścisła współpraca z koordynatorami i interesariuszami umów SLA
  • wsparcie koordynatorów w zakresie umów zewnętrznych z podwykonawcami (UC) oraz umów wewnętrznych (OLA)
  • analiza kosztów/przychodów ze świadczonych usług oraz weryfikacja ich zgodności z założonym budżetem/planem

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze analiz kosztów/przychodów usług informatycznych
  • doświadczenie w analizie danych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (atutem będzie znajomość języka niemieckiego)
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • znajomość praktyk ITIL
  • mile widziana znajomość systemu SAP (preferowany moduł finansowo-kontrolingowy)
  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu umów
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej Spółce z branży IT o wysokich standardach działania
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi Sport)
  • środowisko zawodowe wspierające rozwój osobisty (szkolenia, warsztaty, certyfikacje)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacje prosimy przesyłać klikając

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się