Oferta pracy

Specjalista ds. analiz i wdrożeń

Urząd Miasta Poznania

plac Kolegiacki 17

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie systemów informatycznych wspomagających zarządzanie Miastem,

  • ustalanie potrzeb, wymagań i preferencji ws. rozwiązań informatycznych w jednostkach organizacyjnych Urzędu i Miasta,

  • współpraca z wykonawcami systemów informatycznych w ramach analizy funkcjonalnej dla jednostek organizacyjnych Urzędu

  • modelowanie i optymalizacja istniejących procesów informacyjnych

  • weryfikacja prowadzonej przez wykonawców dokumentacji realizowanych prac

  • monitorowanie harmonogramu prac wdrożeniowych

  • udział w testowaniu prototypu wdrażanego oprogramowania i opracowywaniu listy jego modyfikacji

  • samodzielna realizacja projektów informatycznych we współpracy z wewnętrznym działem programistów

  • nadzór nad wdrożonymi w Urzędzie i miejskich jednostkach organizacyjnych systemami informatycznymi wspomagającymi zarządzanie Miastem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w zakresie wdrażania i/lub projektowania systemów informatycznych w oparciu o relacyjną bazę danych

  • znajomość metodyk projektowania systemów informatycznych

  • umiejętność prowadzenia analizy funkcjonalnej

  • znajomość języka SQL

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe – informatyka lub inne kierunki techniczne/ścisłe

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń o profilu informatycznym

  • znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów

  • znajomość systemów do zarządzania projektami

  • doświadczenie w pracy w kulturze DevOps

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • udział w kształtowaniu Miasta

  • wsparcie i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • 13 pensja, dodatek stażowy, pakiet świadczeń socjalnych

  • przyjazne warunki do godzenia życia zawodowego z rodzinnym

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatek stażowy

  • 13 pensja

Warunki pracy

  • praca głównie przy komputerze

  • wymaga przemieszczania się pomiędzy różnymi lokalizacjami Urzędu na terenie Poznania i bezpośredniego komunikowania się z użytkownikami oraz wykonawcami oprogramowania

  • miejsce pracy nie jest dostosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim

Wskaźnik zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami w miesiącu poprzedzającym nabór jest niższy niż 6%.

Urząd zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Informacje o wszystkich stanowiskach pra-cy oferowanych przez Urząd i Miejskie Jednostki Organizacyjne zamieszczane są na stronie: bip.poznan.pl/ bip/oferty-pracy/