Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz i Wdrożeń

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technologia
    to nasza codzienność.
    Konica Minolta
    Bussiness Solutions Polska

    Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do zespołu ECM/ITS na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    zakres obowiązków:

    • Realizacja projektów ITS/ECM oraz prowadzenie i dostarczanie analiz biznesowych Klientom Konica Minolta
    • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie projektów na platformie SharePoint/Webcon BPS
    • Przeprowadzanie analiz biznesowych, prowadzenie warsztatów oraz przygotowywanie dokumentacji dla Klientów
    • Ścisła współpraca z Klientami oraz zespołem wdrożeniowym ITS/ECM w fazach projektowania rozwiązania, przedsprzedaży oraz wdrożenia i utrzymywanie projektu
    • Wspieranie Konsultantów Biznesowych/Presales w działaniach przedsprzedażowych poprzez uczestniczenie w spotkaniach z Klientami w celu określenia i zdefiniowania konkretnych potrzeb biznesowych Klientów
    • Tworzenie dokumentacji opisującej biznesowe i techniczne aspekty projektowanych systemów ITS/ECM
    • Utrzymywanie wybranych projektów ITS/ECM w zakresie 2 lub 3 linii wsparcia
    • Rozwój portfolio produktów Enterprise Content Management

    wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako: Analityk biznesowy lub systemowy, Inżynier systemów SharePoint/Webcon BPS, Kierownik Projektów SharePoint/Webcon BPS lub Wsparcia projektów SharePoint/Webcon BPS
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki IT oraz kierunki biznesowe
    • Znajomość: UML i/lub BPMN, MS SQL oraz Webcon BPS
    • Znajomość technologii Microsoft SharePoint oraz OCR
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym – min. B1 warunek konieczny
    • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne
    • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do pracy z klientem

    oferujemy:

    • Możliwość uczestnictwa we wprowadzaniu na rynek polski innowacyjnych rozwiązań dla biznesu
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Dofinansowanie karty sportowej
    • Uczestnictwo w projektach szkoleniowych rozwijających wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste
    • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

    proces rekrutacji

    • Wstępną weryfikacją kandydatów może być test predyspozycji zawodowych lub zadanie praktyczne
    • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
    • Ostatnim etapem rekrutacji będzie weryfikacja referencji kandydatów
    • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Robimy startupy od 140 lat.
    Technologia to nasza codzienność.
    Dołącz do nas i zmieniaj świat.