Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Wynagrodzeń

Eurocash S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące raportowanie danych kadrowo-płacowych na potrzeby Działu HR

  • Ścisła współpraca z HR Managerami poszczególnych jednostek biznesowych przy uzgadnianiu założeń dotyczących raportowania

  • Przygotowanie mapowania i wartościowania stanowisk we współpracy z HR Managerami

  • Utrzymywanie aktualnej i spójnej bazy danych stanowisk w Grupie w kontekście mapowania, wartościowania i struktury stanowisk

  • Analiza danych dotycząca wartościowania i mapowania stanowisk oraz wynagrodzeń na skalę całej Grupy oraz w porównaniu do rynku

  • Przygotowywanie danych płacowych do raportów Mercer, Sedlak

  • Przygotowywanie analiz oraz prezentacji wniosków z analiz dla Działu HR oraz Zarządu

Nasze wymagania

  • Masz za sobą minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku pokrewnym

  • Posiadasz doświadczenie w opracowywaniu danych płacowych, wartościowaniu oraz mapowaniu stanowisk

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, a szczególnie Excel (Oczekujemy poziomu zaawansowanego – ze znajomością VBA)

  • Znasz system SAP HR

  • Analiza danych, wyciąganie wniosków i rekomendacje zmian sprawiają Ci dużo radości i masz w tym doświadczenie

  • Sprawnie komunikujesz się w zespole i masz w sobie odwagę do proponowania nowych rozwiązań i wdrażania usprawnień

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość Prawa Pracy

To oferujemy

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Szkolenia wewnętrzne wspomagające realizację projektów.

  • Indywidualne podejście w doborze i prowadzeniu projektów.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Przewiń do profilu firmy