Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac – analityk

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące raportowanie danych kadrowo-płacowych na potrzeby firmy,

  • przygotowywanie analiz oraz prezentacja z wynikających z nich wniosków,

  • interpretowanie i wizualizowanie danych oraz budowanie raportów cyklicznych,

  • prognozowanie wskaźników HR i biznesowych,

  • monitorowanie jakości i spójności danych w systemie.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu prawa pracy i wynagrodzeń oraz rozliczeń z US, ZUS, PFRON,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, a szczególnie MS Excel,

  • umiejętności analityczne,

  • analiza danych, wyciąganie wniosków i rekomendacje zmian sprawiają Ci dużo radości i masz w tym doświadczenie,

  • własna inicjatywa oraz kreatywne podejście do pracy,

  • sprawna komunikacja w zespole i odwaga do proponowania nowych rozwiązań i wdrażania usprawnień.

Mile widziane

  • znajomość programu kadrowo-płacowego Optima.

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę wraz z pakietem benefitów – m.in. MultiSport, pakiety medyczne, zajęcia z języka angielskiego oraz dostęp do platformy szkoleniowej),

  • pracę stacjonarną w Zaczerniu k. Rzeszowa w siedzibie firmy z dostępnym dużym bezpłatnym parkingiem,

  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników,

  • kulturę pracy opartą na współpracy i wzajemnym wsparciu – nie jesteśmy sztywną korporacją.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jedną z największych drukarni w Europie. Działamy na styku trzech obszarów - poligrafii, fotografii oraz introligatorstwa. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, wytwarzaniem foto-produktów takich jak m.in. fotoalbumy i fotoksiążki.

Nad spełnieniem oczekiwań naszych Klientów pracują zespoły takie jak m.in.: dział operacji i rozwoju obejmujący obszary: produkcji, planowania, koordynacji, ciągłego doskonalenia, technologii, kreacji i rozwoju produktów. Właśnie w tym obszarze poszukujemy koordynatora/team leadera który/a posiada doświadczenie w kierowaniu zespołem, udoskonalaniu produkcji, rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania działu, proponowania zmian i nowych narzędzi. Szukamy osób otwartych na nowe wyzwania, nastawionych na współpracę z ludźmi i realizację celów.

Przewiń do profilu firmy