Oferta pracy

Specjalista ds. analiz

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Mikołowska 100

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • współuczestnictwo w przygotowywaniu metodycznych rozwiązań dotyczących planowania i oceny techniczno-ekonomicznej górnictwa węgla kamiennego oraz w opracowywaniu zbiorczych dokumentów nt. funkcjonowania górnictwa węgla kamiennego

  • zbieranie, analiza i opracowywanie danych techniczno-ekonomicznych

  • monitorowanie sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstw, sporządzanie analiz, udział w pracach zespołów eksperckich

  • współudział w opracowywaniu opinii i uwag do projektów ustaw i rozporządzeń w obszarze rozwiązań prawnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność wyciągania wniosków z prowadzonych analiz funkcjonowania spółek węglowych i około górniczych

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • umiejętność korzystania z baz danych

  • wysokie umiejętności analityczne

  • umiejętność pozyskiwania informacji

  • samodzielność, dokładność i skrupulatność

Mile widziane

  • doświadczenie powyżej 3 lat w pracy z analizą danych gospodarczych

  • znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz posiadanie wiedzy na temat emisji szkodliwych zanieczyszczeń emitowanych przez górnictwo węgla kamiennego do środowiska

  • znajomość procesów przeróbki mechanicznej węgla

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ciekawe i rozwojowe projekty

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ZFŚS, PPK

  • szkolenia

  • elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami. Mamy bogaty portfel spółek, zarządzamy dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi. Różnorodność projektów, jakimi się zajmujemy sprawia, że praca u nas to wyjątkowe wyzwanie. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów i ekspertów. Gwarantujemy umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy