Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz

TAURON SprzedażO firmie

TAURON Sprzedaż

Łagiewnicka 60

Kraków

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Prowadzenie ewidencji kosztów poszczególnych biur Departamentu Marketingu:
    • zbieranie danych na temat planowanych wydatków
    • zbieranie danych na temat ponoszonych wydatków
    • odnotowywanie wydatków w odpowiednich plikach z regularnością pozwalającą na bieżące monitorowanie i raportowanie wydatków
  • Sporządzanie raportów dotyczących budżetów i innych, formalno-prawno-księgowych na podstawie przekazywanych przez komórki danych:
    • zbieranie i kontrola danych
    • przygotowywanie raportów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi (formatkami)
  • Zatwierdzanie merytoryczne faktur w systemie SAP
  • Zatwierdzanie dokumentów przesyłanych w SWOZ, tworzenie kontraktów i zamówień, i załączanie do nich dokumentów sprawozdawczości finansowej odpowiednich dla danej umowy, na podstawie formatek i dokumentów przekazywanych przez poszczególne biura:
    • prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami Grupy w tym przestrzeganie czasów zatwierdzania dokumentów
    • raportowanie nieprawidłowości i opóźnień
  • Prowadzenie obiegu dokumentów w SAP oraz w innych systemach sprawozdawczości finansowej.
  • Obsługa systemu SOD
  • Tworzenie kontrahenta w TAP
  • Tworzenie rezerw miesięcznych, kwartalnych i rocznych, współpraca z TOK z działem CUW R odnośnie dokumentów płatniczych, ich zmian, korekt i poprawności
  • Prowadzenie ewidencji skuteczności działań marketingowych według określonych wytycznych (formatek):
    • zbieranie danych na temat prowadzonych działań i ich efektywności
    • odnotowywanie efektów działań w odpowiednich plikach z regularnością pozwalającą na bieżące monitorowanie i raportowanie tych efektów
  • Dodatkowe działania wynikające z regulaminów, zarządzeń, uchwał i bieżących potrzeb w zakresie przypisanym do Zespołu oraz zgodnie z posiadanymi kompetencjami
  • Modyfikowanie raportów w celu zwiększania ich funkcjonalności
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie zbierania i analizy danych
  • Samodzielne analizy i przedstawianie wniosków
  • Tworzenie wzorów raportów i formatek realizujących potrzeby analityczne i raportowe

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość technik analizy danych ze zrozumieniem podstawowych pojęć statystycznych
  • Biegła znajomość programów Excel i Access
  • Umiejętność tworzenia prezentacji biznesowych na różnych narzędziach
  • Umiejętność pracy na narzędziach BI
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość SQL
  • Znajomość SAP

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem www.tauron.pl/rodo/klauzula-ts-rekrutacja

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Lokalizacja: Gliwice, Kraków

Nr ref: TS/20201/01/02

Ogłoszenie archiwalne