Specjalista ds. Analiz Kredytowych

Nest Bank S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • analiza wniosków kredytowych MIKRO oraz podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji,
  • kontrola dokumentacji wymaganej  do uruchomienia umowy kredytowej,
  • proces obsługi weksli do umów kredytowych,
  • monitoring ekonomiczno-finansowy, współpraca z departamentami Centrali i innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zadań Banku i wydziału.

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w zakresie analizy wniosków kredytowych przedsiębiorstw lub kontroli dokumentacji kredytowej,
  • wykształcenia wyższego – mile widziane ekonomiczne lub pokrewne,
  • zdolności analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość zagadnień z obszaru regulacji dotycząca spółek będzie dodatkowym atutem,
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz dynamiki w działaniu,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz różnorodność analiz,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy