Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Księgowo – Finansowych

Target PROO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, Danone, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie w ramach rozwoju struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę i monitoring biura rachunkowego oraz wsparcie działu księgowości w codziennym jego funkcjonowaniu. Na starcie zostaniesz objęty gruntownym programem wdrożeniowym.

Obowiązki

  • Wsparcie w nadzorowaniu procesów księgowych, w tym bieżąca analiza i weryfikacja zapisów księgowych oraz sald kont syntetycznych i analitycznych
  • Audyt biura rachunkowego
  • Uczestniczenie w badaniu bilansu
  • Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby Zarządu
  • Przygotowywanie specyfikacji pod fakturę
  • Wystawianie faktur przychodowych i monitoring należności
  • Weryfikacja i rozliczanie zaliczek oraz wydatków pracowników terenowych
  • Współuczestniczenie w weryfikacji i aktualizacja procedur RODO

Oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedzy z zakresu księgowości
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości programu Excel (warunek konieczny)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Operatywności i szybkości działania
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Otwartości na nowe wyzwania
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stały rozwój i zdobycie nowych doświadczeń
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy