Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Analiz Laboratoryjnych

Tarczyński S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • postępowanie zgodnie z wytycznymi procedury projektowania wyrobu oraz zarządzania wyrobem i jego zmianą

  • raportowanie postępów prac do przełożonego zgodnie z obowiązującym systemem zarządzania

  • wykonywanie prac analitycznych, pomiarów i analiz próbek z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i programów komputerowych

  • prowadzenie bieżących kontroli prawidłowości działania wyposażenia do pomiarów i badań, pojemności naczyń pomiarowych, przydatności materiałów pomocniczych, okresów trwałości i ilości odczynników stosowanych w Pracowni oraz zapisów zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością; modyfikacja istniejących, opracowywanie, walidacja nowych metod badań i pomiarów

  • uczestniczenie w szkoleniach związanych z metodami badań

  • prowadzenie audytów wewnętrznych w Laboratorium

  • bieżące prowadzenie zapisów z badań, kart kontrolnych, protokołóww specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym zarządzającym pracą w Laboratorium

  • przygotowywanie zapotrzebowani na odczynniki, materiały pomocnicze i usługi

  • udział w międzywydziałowych projektach

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy – warunek konieczny (min. 3 lata)

  • wykształcenie wyższe (mikrobiologia, biotechnologia, biotechnologia żywności)

  • umiejętność pracy z drobnoustrojami

  • umiejętność przygotowania i kontroli podłoży oraz wykonywania badań mikrobiologicznych z środowiska produkcyjnego i wody

  • dokładność i skrupulatność

  • gotowość do pracy stacjonarnej w miejscowości Ujeździec Mały (35 km od Wrocławia)

Mile widziane

  • umiejętność obsługi chromatografu gazowego i/lub cieczowego

  • umiejętność analizy PCR

  • znajomość systemu TEMPO i MiniVidas

  • obsługa systemu SAP – w kontroli dodatków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • bezpłatne posiłki dla pracowników

  • program wdrożeniowy

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Przewiń do profilu firmy