Specjalista ds. analiz prawnych i nadzoru nad jednostkami pomocniczymi

Urząd Miasta PoznaniaO firmie

  • Karola Libelta 16/20, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Urząd Miasta Poznania

Karola Libelta 16/20

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie i opiniowanie projektów aktów prawnych dotyczących funkcjonowania jednostek pomocniczych oraz Wydziału (w tym m.in. uchwał, zarządzeń, regulaminów, statutów) oraz prowadzenie spraw związanych z pozyskiwaniem opinii prawnych

  • opracowywanie procedur dotyczących organizacji i funkcjonowania osiedli oraz kontrola ich realizacji

  • prowadzenie spraw związanych z udostępnianiem informacji publicznej będącej w posiadaniu Wydziału, w tym zamieszczanie materiałów w Biuletynie Informacji Publicznej

  • opracowywanie informacji, pism, zestawień i analiz dotyczących funkcjonowania osiedli i Wydziału,

  • w tym analiz aktów prawnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - prawo

  • umiejętność analizowania i redagowania aktów prawnych

  • znajomość zasad organizacji i funkcjonowania jednostek pomocniczych

  • znajomość przepisów prawnych dotyczących samorządu gminnego, udostępniania informacji publicznej, finansów publicznych

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w jednostkach administracji publicznej

  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji

  • zdolności analityczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • udział w kształtowaniu Miasta

  • wsparcie i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • 13 pensja, dodatek stażowy, pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dopłata do wypoczynku, nieoprocentowane pożyczki)

  • przyjazne warunki do godzenia życia zawodowego z rodzinnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Warunki pracy

  • praca administracyjna przy komputerze oraz wyjścia poza miejsce pracy

  • bezpośredni kontakt z klientami i instytucjami

  • miejsce pracy nie jest dostosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikowania w terminie do 04.07.2021 r.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami w miesiącu poprzedzającym nabór jest niższy niż 6%.