Oferta pracy

Specjalista ds. analiz procesowych

ENERGA - OBRÓT S.A.O firmie

ENERGA - OBRÓT S.A.

aleja Grunwaldzka 472

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie systemów do monitoringu i analizy kluczowych wskaźników procesowych,

  • pomiar i analiza efektywności procesów biznesowych,

  • przygotowywanie rekomendacji, generowanie wniosków w oparciu o przygotowane analizy,

  • prowadzenie pomiarów skuteczności wdrożonych narzędzi optymalizujących pracę zespołu,

  • szkolenie użytkowników w zakresie korzystania z wdrożonych systemów prezentacji danych (dashboardy, scorecardy) oraz wykorzystania dostępnych narzędzi,

  • opracowywanie analiz ad-hoc,

  • udział w projektach i inicjatywach usprawniających procesy prowadzonych w ramach obszaru biznesowego,

  • zapewnienie raportów do kontroli efektywności i produktywności pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: matematyka, statystyka lub pokrewne,

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku wymagającym raportowania i analizowania danych,

  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, Access ,PowerPoint),

  • znajomość narzędzi do modelowania danych (Power Pivot, Power Query)

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków,

  • otwartość na zmiany, innowacyjne podejście do rozwiązania zadań,

  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację zadań,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki finansowe, w szczególności bogaty pakiet benefitów.

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działa w północnej i środkowej części kraju.

Przewiń do profilu firmy

Komórka organizacyjna

Wydział Zarządzania Procesami

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aplikacji do dnia 18.06.2021r. za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.