Specjalista ds. analiz rynkowych i e-commerce

MolttonO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 18 maj 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: SDEC/02/2020

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie analiz rynkowych oraz raportów,
  • Wyszukiwanie danych rynkowych niezbędnych do przygotowania analiz,
  • Analiza sklepu internetowego oraz strony pod kątem zamieszczanych treści, zamieszczanie nowych informacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Specjalista ds. analiz rynkowych i e-commerceNumer ref.: Nr ref.: SDEC/02/2020

Ogłoszenie archiwalne