Oferta pracy

Specjalista ds. analiz rynkowych

BMI Icopal sp. z o.o.O firmie

BMI Icopal sp. z o.o.

Łaska 169/197

Zduńska Wola

miejsce pracy: Zduńska Wola lub Opole

KOGO SZUKAMY

Szukamy osoby do naszego Działu Marketingu, która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie analiz rynku pokryć dachów płaskich i skośnych. Specjalista ds. analiz rynkowych jest samodzielnym stanowiskiem, które raportuje bezpośrednio do Dyrektora Marketingu oraz współpracuje z Menadżerami Produktu, Działem Sprzedaży, Działem Eksportu oraz Produkcją.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Analizowanie czynników wywierających wpływ na poziom sprzedaży i prognozowanie popytu rynkowego na produkty firmy
  • Śledzenie aktualnych trendów rynkowych w zakresie asortymentów pokryć dachów płaskich i skośnych
  • Przeprowadzanie diagnoz opłacalności grup produktów w stosunku do aktualnych realiów rynkowych
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań z zakresu działalności marketingowej oraz statystyk sprzedażowych
  • Współudział w opracowywaniu propozycji i wspieraniu realizacji strategii i planów marketingowych
  • Monitorowanie i ocena efektywności realizowanych działań związanych z analizą rynku

JEŚLI POSIADASZ:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w przygotowywaniu analiz rynku i opłacalności produkcji
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność obsługi i wykorzystywania oprogramowania IT
  • Zaawansowaną znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • Umiejętność myślenia analitycznego i koncepcyjnego
  • Ciekawe pomysły i chęć podejmowania inicjatywy

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

OFERUJEMY:

  • Narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Ciekawą ofertę socjalną
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Szkolenia i inne działania rozwojowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy