Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Analiz Rynku (Analityk Rynku)

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • budowanie, rozwijanie i automatyzacje procesu raportowania wyników ekspansji zagranicznej,

  • planowanie oraz współpraca w tworzeniu budżetów na ekspansje,

  • przygotowanie modeli analizy danych na potrzeby działów sprzedaży i marketingu,

  • wsparcie w procesie podejmowania decyzji opartych na danych,

  • kreowanie nowych, cyklicznie odświeżanych źródeł danych niezbędnych do przeprowadzenia analiz obecnych i nowych rynków,

  • aktywny udział w tworzeniu prognoz dla sieci sprzedaży detalicznej oraz B2B,

  • współpraca z Działem IT oraz Działem Sprzedaży w zakresie optymalizacji przepływu informacji zarządczej,

  • bieżący monitoring i analiza rynków zagranicznych (obecnych i potencjalnych),

  • badanie trendów sprzedaży oraz identyfikacja możliwych kierunków rozwoju biznesu,

  • gromadzenie i opracowywanie niezbędnej wiedzy o rynkach oraz monitoring istotnych zmian,

  • dostarczanie danych wspierających wytyczanie działań związanych ze strategią sprzedażową oraz ekspansją firmy,

  • monitorowanie i analiza informacji o trendach w rozwoju i uwarunkowaniach prawnych w poszczególnych rynkach,

  • monitorowanie i analiza danych o klientach i działalności konkurencji,

  • sporządzanie raportów i analiz, prezentowanie wniosków.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu analiz rynków,

  • proaktywność w pozyskiwaniu informacji,

  • umiejętność gromadzenia danych, sporządzania analiz oraz tworzenia raportów,

  • dobra organizacja pracy i rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • dostarczanie własnych spostrzeżeń rynkowych oraz raportów i rekomendacji w oparciu o szeroką analizę danych (również z naszej organizacji),

  • znajomość branży elektroniki użytkowej i elektromobilności,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności w sporządzaniu profesjonalnych analiz biznesowych, projektowaniu oraz przygotowywaniu raportów,

  • umiejętność pozyskiwania danych i wyciągania wniosków,

  • doświadczenie w analizowaniu potencjału nowych rynków pod kątem sprzedaży.

To oferujemy

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według rankingu Financial Times,

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,

  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,

  • komfortowe warunki pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.