Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Ryzyka

Idea Money S.A.

  • Przyokopowa 33, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Przyokopowa 33

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i optymalizacja struktur danych z systemów operacyjnych.

  • Rozwój i wdrażanie skryptów SQL używanych w narzędziach raportujących.

  • Utrzymanie procesów raportowych.

  • Testowanie i raportowanie zmian systemowych.

  • Utrzymanie ciągłości raportowania z zakresu ryzyka dla jednostek wewnętrznych.

  • Współpraca z jednostkami wewnętrznymi w obrębie projektów wdrażanych w spółce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, finanse i bankowość, matematyka

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze przygotowywania danych i raportowania w instytucji finansowej (w obszarze ryzyka kredytowego lub finansów)

  • Umiejętność wykorzystania języka zapytań SQL na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny).

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania danymi, przekształcania, agregowania i obliczania w dużych zbiorach danych.

  • Zaawansowana obsługa MS Excel (W tym VBA).

  • Analityczne i logiczne myślenie .

  • Mile widziana znajomość MS Access.

  • Mile widziane doświadczenie z zakresie kalkulacji i raportowania ryzyka portfelowego.

  • Mile widziana znajomość produktów i rynku faktoringowego.

To oferujemy

  • Zgrany zespól, który chętnie dzieli się wiedzą i lubi ze sobą pracować

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność za własny obszar

  • Umowę o pracę na pełen etat: stałe wynagrodzenie plus bonus półroczny uzależniony od wyników Spółki

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy