Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. analiz

  • Siedlce, mazowieckie
  • Kierownik
  • 01.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ASAJ Sp. z o. o.– jest największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Firma zatrudnia ponad 300 osób. ASAJ należy do elitarnej grupy zakupowej Fegime. Posiadamy doświadczenie w zakresie doradztwa, szeroko rozumianej energetyki i projektowania oświetlenia. ASAJ to firma, która reprezentuje wysokie normy etyczne, przestrzega zasad kodeksu kupieckiego i działa zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce

Obowiązki:

  • raportowanie najważniejszych wskaźników efektywności
  • regularne (miesięczne, kwartalne, roczne) i wielowymiarowe raportowanie wyników sprzedażowo-zakupowych w oparciu o system raportowania
  • cykliczne rozliczanie premii pieniężnych otrzymywanych od dostawców i udzielanych odbiorcom/klientom firmy
  • przygotowywanie analiz, wsparcie analityczne innych działów firmy
  • weryfikacja poprawności danych wprowadzanych do systemu ERP i baz danych
  • wsparcie w procesie: analizy rotacji zapasów, kontroli należności i zobowiązań, budżetowania, kontroli kosztów i odchyleń budżetowych
  • analiza raportów i zestawień, wyciąganie wniosków oraz rekomendowanie obszarów poprawy
  • aktywny udział we wdrażaniu i rozwijaniu narzędzi analitycznych (system BI)
  • aktywny udział w usprawnianiu procesów controllingowych oraz biznesowych w firmie poprawiających proces raportowania i analizowania

Oczekiwania:

  • zaawansowana znajomość MS Excel (tabele przestawne, zaawansowane funkcje typu wyszukaj pionowo, suma jeżeli, formuły zagnieżdżone – warunek konieczny)
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe (Ekonomia/Finanse/Księgowość/ Matematyka/Statystyka)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i chęć do rozwoju

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość SQL i budowy baz danych, Visual Basic, systemów klasy ERP (CDN XL, OPTIMA), BI (Business Intelligence)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (m.in. poprzez udział w szkoleniach)
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

z dopiskiem „Specjalista ds. analiz – Siedlce – Imię i Nazwisko” w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się