Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz Sprzedaży B2B SOHO

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UPC Polska jest liderem i dostawcą usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii, z których korzysta niemal 1,5 mln klientów w całej Polsce. Jesteśmy częścią grupy Liberty Global, razem z takimi markami jak Virgin Media, Unitymedia czy Ziggo.

    Tworzymy chwile, które wywołują uśmiech, łzy wzruszenia i inspirujemy do działania. Dzięki technologii i infrastrukturze, a także treściom, które dostarczamy, sprawiamy, że życie naszych klientów staje się lepsze. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu są z nami jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jako Specjalista ds. Analiz Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za wspieranie rozwoju sprzedaży do klienta biznesowego w segmencie SOHO poprzez analizę przekrojową wyników w kanałach sprzedaży pozwalającą na efektywniejsze zarządzanie sprzedażą i jej długoterminowy wzrost.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów w dynamicznej organizacji międzynarodowej,
    • Otwartość na podejmowane inicjatywy służące podnoszeniu efektywności sprzedaży,
    • Wsparcie ze strony zespołu oraz przełożonego,
    • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny mybenefit, pakiet usług UPC),
    • Dogodną lokalizację biura (na pograniczu Woli i Śródmieścia),
    • Możliwość pracy w modelu Agile Working (elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej).

    Oczekiwania wobec Kandydatów/Kandydatek:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Finanse, Marketing,
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
    • Umiejętność pisania zapytań SQL oraz pracy z bazami danych,
    • Analityczne myślenie i umiejętność kreowania efektywnych rozwiązań,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie sprzedaży do klienta biznesowego SOHO poprzez opracowywanie analiz ilościowych, jakościowych oraz rentownościowych,
    • Przygotowywanie targetów kwartalnych oraz prognoz sprzedażowych dla kanałów sprzedaży,
    • Analiza działań sprzedażowych oraz rekomendacja rozwiązań wpływających na ich poprawę,
    • Analiza efektywności programów motywacyjnych oraz wsparcie przy ich opracowywaniu,
    • Prezentowanie wniosków z przygotowanych raportów oraz proaktywność w zakresie sugerowania kierunku zmian,
    • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby Dyrektora Sprzedaży SOHO,
    • Współpraca z kanałami sprzedaży, zespołami Back Office i Customer Value Management oraz podwykonawcami.

    I klauzula informacyjna

    Klikając przycisk: „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać. Wystarczy, że wyślesz nam w tym celu wiadomość na adres: [email protected]

    Dane osobowe, których podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa powszechnie obowiązującego – Kodeksu pracy oraz innych ustaw szczególnych (według wymogów ogłoszenia).

    Pozostałe przesłane przez Ciebie dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Ich podanie nie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Twoje dane zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym możemy przetwarzać również w celu ustalenia i dochodzenia oraz obrony przed ewentualnymi roszczeniami związanymi z prowadzoną przez nas rekrutacją. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes polegający na ustaleniu i dochodzeniu oraz obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Jako podmiot danych, w każdej chwili możesz żądać dostępu do swoich danych, uzyskania ich kopii, sprostowania ich, usunięcia, a także ograniczenia ich przetwarzania oraz przeniesienia danych, na przetwarzanie których wyraziłeś wcześniej zgodę, do innego administratora danych. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych. Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe w nieprawidłowy sposób, masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Wycofanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Twoje dane zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez czas trwania procesu rekrutacji oraz przez okres kolejnych 3 miesięcy po jego zakończeniu, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 12 miesięcy po jego zakończeniu.

    Możemy przekazać Twoje dane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT (takich jak np. hosting) oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez UPC Polska Sp. z o.o.

    II klauzula informacyjna

    Klikając przycisk: „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dane dodatkowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe, których podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa powszechnie obowiązującego – Kodeksu pracy oraz innych ustaw szczegółowych (według wymogów ogłoszenia). Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

    III klauzula informacyjna

    Zgody są dobrowolne – ich niewyrażenie nie wpłynie na możliwość udziału w rekrutacji. Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać. Wystarczy, że wyślesz nam w tym celu wiadomość na adres: [email protected] Wycofanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.