Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Analiz Sprzedaży

Polmlek Sp. z o.o.O firmie

  • Pułtusk
    Pułtusk, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • chcesz raportować i dostarczać najwyższej jakości dane do kluczowych działów organizacji
  • tworzyć raporty i analizy sprzedaży dla odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych
  • administrować dane, dbać i monitorować jakość danych w systemach bazodanowych
  • wspierać analityczne dział sprzedaży, poprzez bieżące dostarczanie niestandardowych analiz i raportów
  • wnioskować z przygotowanych raportów- wskazywać szanse i zagrożenia biznesowe wynikające z analizowanych danych

Nasze wymagania

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość Ms Excel (tabele przestawne)
  • umiesz tworzyć raporty, tabele i pracujesz na dużych zbiorach danych
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG)
  • dobrze organizujesz własną pracę i umiesz realizować zadania pod presją czasu
  • jesteś osobą komunikatywną

Mile widziane

  • znasz ECOD i systemy SFA
  • umiesz pracować na hurtowniach danych
  • posiadasz doświadczenie w pracy z terenowymi siłami sprzedaży (Przedstawiciele Handlowi)
  • umiesz administrować systemami raportującymi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • program wdrożenia w początkowej fazie zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.

Polmlek Sp. z o.o.

Grupa Polmlek - Mleczny Lider Innowacji (www.polmlek.com) to druga pod względem wielkości sprzedaży firma z branży mleczarskiej w Polsce, zatrudniająca ponad 3000 pracowników. W skład Grupy Polmlek wchodzi 12 zakładów produkcyjnych, produkujących cały przekrój asortymentu nabiałowego m.in. sery, sery topione, twarogi, śmietany, jogurty, masła, mleko UHT, mleko w proszku, desery mleczne i inne. 1 października 2015 r. portfolio Grupy Polmlek poszerzyło się dodatkowo o soki, nektary i napoje znanych polskich marek Fortuna, Garden, Pysio i Sonda.

Aktualne oferty pracodawcy
SEK/06/21

Specjalista ds. Analiz Sprzedaży, Pułtusk