Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Sprzedaży

Schenker Sp. z o.o.

Zbigniewa Romaszewskiego 18

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z zespołami Sprzedażowymi

  • Przygotowanie raportów aktywności i efektywności sprzedażowej dla potrzeb Pionu Sprzedaży;

  • Raportowanie rozwoju sprzedaży oraz nowej sprzedaży w podziale na poszczególne obszary, klasy i kanały dystrybucji;

  • Monitorowanie jakości danych i zarządzanie danymi sprzedażowymi w CRM;

  • Aktualizacja baz danych klientów, zbieranie informacji z kampanii, otoczenia i rynku dotyczących klientów;

  • Aktywne zarządzanie dynamicznie zmieniającą się bazą danych;

  • Poszukiwanie nowych, optymalnych źródeł informacji o rynku i klientach – przygotowywanie informacji zarządczej;

  • Centralne zarządzanie Tabelą Opłat i Usług Dodatkowych, w szczególności kontrola odstępstw od TOUD (wybrane elementy strategiczne) oraz prowadzenie rejestru wprowadzanych odstępstw u klientów;

  • Asystowanie i konsulting przy tworzeniu nowych narzędzi dla Pionu Sprzedaży przez pozostałe Piony.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi programu MS Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym, w tym zdolność do tworzenia funkcji zagnieżdżonych i tabel przestawnych;

  • Umiejętność czytelnego prezentowania danych za pomocą MS Power Point;

  • Doświadczenie w pracy na dużych ilościach danych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zespole Sales Operations.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z QlickView i Power BI;

  • Znajomość procesów logistyczno-transportowych będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość procesów handlowych;

  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjna premia),

  • Możliwość pracy w formie telepracy,

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),

  • Możliwość korzystania z ZFŚS (w tym np. wczasy pod gruszą, pożyczka mieszkaniowa),

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za raportowanie pracy Pionu Sprzedaży w Polsce i klastrze północno-wschodnim, efektywności, realizacji KPI i planów budżetowych. Wykonywanie Twoich zadań będzie się opierało na korzystaniu z MS Excel i PowerPoint oraz CRM Sales Cloud i innych platform wspomagających zarządzanie raportowaniem. Szukamy osoby mającej za sobą pierwsze doświadczenia w pracy z analizą sprzedaży, która chce rozwinąć z nami swoje zdolności analityczne i zostać z nami na dłużej!

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy