Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analiz, tworzenia i obsługi baz danych

Polska Fundacja PrzedsiębiorczościO firmie

  • Monte Cassino 32, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Monte Cassino 32

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie danymi oraz raportowanie z obszaru operacji,

  • generowanie raportów ad-hoc oraz cyklicznych,

  • przygotowywanie raportów rozliczeniowych,

  • przygotowywanie raportów jakościowych,

  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby Zarządu,

  • współpraca przy tworzeniu nowych funkcjonalności systemowych,

  • bieżące wsparcie biznesu w procesie budżetowania i raportowania,

  • koordynacja zamknięcia miesiąca/kwartału/roku,

  • przygotowywanie prognoz finansowych,

  • kontrola realizacji i analiza odchyleń budżetów i planów,

  • sporządzanie comiesięcznych raportów i analiz finansowych.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie o kierunku ekonomicznym lub finansowym,

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku analitycznym,

  • doświadczenie w raportowaniu i analizach,

  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych,

  • tworzenie aplikacji ułatwiających pracę zespołu,

  • wiedza z zakresu statystyki wykorzystywana na bieżąco w codziennej pracy,

  • zaawansowana znajomość MS Excel,

  • co najmniej podstawowa znajomość SQL,

  • znajomość PowerPoint, Power BI, Power Query, Excel VBA,

  • analityczne myślenie, szczegółowość, dociekliwość,

  • zorientowanie na zadanie, terminowość,

  • zaangażowanie i samodzielność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawą i stabilną pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku.