Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz w Dziale Kontroli Jakości

EMO-FARM Sp. z o.o.O firmie

EMO-FARM Sp. z o.o.

Łódzka 52

Ksawerów (pow. pabianicki)

Firma farmaceutyczna EMO-FARM Sp. z o.o. należąca do grupy Bausch Health Companies Inc. poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ksawerów, region: łódzkie

Forma zatrudnienia: praca stała, pełen etat

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie analiz jakościowych produktów / materiałów wyjściowych ze szczególnym uwzględnieniem analiz HPLC i GC,
  • Opracowywanie bieżącej dokumentacji analitycznej,
  • Transfer metod analitycznych,
  • Udział w walidacji metod analitycznych/walidacji czyszczenia,
  • Wyjaśnianie wyników OOS i OOT,
  • Ocena zaistniałych odchyleń, niezgodności,
  • Nadzór nad wzorcami, odczynnikami oraz koordynowanie prac związanych z odpadami,
  • Nadzór nad archiwizacją prób,
  • Nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
  • Praktyczna znajomość technik analitycznych, w szczególności HPLC, GC,
  • Znajomość zasad GMP i GLP,
  • Znajomość MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie tekstów fachowych,
  • Minimum 1 rok pracy w laboratorium kontroli jakości w branży farmaceutycznej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania OpenLab oraz SAP ERP moduł QM.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.
CV i list motywacyjny prosimy nadsyłać klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. z 2002r, nr 101, poz. 926 z póź.zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy