Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz

Würth Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Miejsce pracy: Diamond Business Park Warszawa Ursus (okolice Factory Outlet)

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz zestawień (cyklicznych i ad hoc) zgodnie z wewnętrznymi potrzebami firmy
  • Weryfikacja poprawności i kompletności danych w systemie oraz wprowadzanie zmian
  • Przygotowywanie baz danych klientów oraz monitorowanie rozwoju klientów
  • Analiza jakości regionów sprzedażowych oraz wykorzystania potencjału rynku
  • Wprowadzanie umów do systemu
  • Kontrola realizacji planów adaptacji nowych kanałów sprzedaży
  • Udział w projektach
  • Współpraca z działami wewnętrznymi

Twój profil:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z analizą danych i przygotowywaniem zestawień i raportów
  • Rozwinięte zdolności analityczne w obszarze pracy z dużymi zbiorami danych liczbowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (w tym Power BI) oraz programów do prezentacji danych
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność wnioskowania oraz prezentacji wyników
  • Umiejętność szybkiej realizacji powierzonych zadań
  • Systematyczność, dokładność w realizowaniu powierzonych zadań, dobra organizacja pracy

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników
  • Możliwość rozwoju w obszarze Customer Management
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 33 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy