Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania

  • Tworzenie wielowymiarowych analiz i raportów na potrzeby kadry zarządzającej w obszarze Finansów, Operacji i Sprzedaży, z wykorzystaniem MS Access, MS Excel, Tableau, MS SQL, Infor BI (OLAP).
  • Tworzenie analiz zaawansowanych na potrzeby kadry zarządzającej, również  z wykorzystaniem metod data science (preferowany język programowania: R/Python).
  • Wnioskowanie na podstawie tworzonych analiz.
  • Tworzenie i utrzymanie modeli danych i raportów w systemie BI oraz korporacyjnej hurtowni danych (Infor BI oraz MS SQL).
  • Administracja i rozwój systemu BI (Infor BI).

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe.
  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość MS SQL oraz pakietu MS Office (zaawansowana Access i Excel).
  • Praktyczna znajomość metod data science.
  • Praktyczna znajomość R/Python.
  • Praktyczna znajomość Infor BI (d/EPM) będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Zdolność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Umiejętność przekładania założeń biznesowych na modele danych.
  • Możliwość pracy zdalnej. Praca w biurze w Warszawie zależnie od potrzeb (2-3 dni w tygodniu

Ogłoszenie archiwalne