Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Analiz

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla tradycyjnego i nowoczesnego kanału dystrybucji
  • administrowanie bazą danych klientów
  • analizowanie informacji sprzedażowych, przygotowywanie raportów i rekomendacji
  • bieżące poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań trade marketingowych
  • rozwój narzędzi raportujących

Nasze wymagania

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy w obszarze trade marketingu, lub działu analiz (preferowane w branży FMCG)
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacji i prezentacji
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia)
  • zaangażowania i silnej orientacji na realizację celów biznesowych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, zwłaszcza MS Excel
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Mobile Touch (lub innego systemu SFA)

To oferujemy

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów
  • możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa, dofinansowanie do obiadów
  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Specjalista ds. Analiz, Warszawa