Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla tradycyjnego i nowoczesnego kanału dystrybucji

  • administrowanie bazą danych klientów

  • analizowanie informacji sprzedażowych, przygotowywanie raportów i rekomendacji

  • bieżące poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań trade marketingowych

  • rozwój narzędzi raportujących

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze trade marketingu, lub działu analiz (preferowane w branży FMCG)

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • bardzo dobre umiejętności komunikacji i prezentacji

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia)

  • zaangażowanie i silna orientacja na realizację celów biznesowych

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza MS Excel

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska Mobile Touch (lub innego systemu SFA)

To oferujemy

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

  • możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy

  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa, dofinansowanie do obiadów

  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Herbapol Lublin S.A.

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,

funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,

zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy

tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Przewiń do profilu firmy