Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz

VITAMED PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wewnętrznych analiz

  • Przygotowywanie prezentacji dla Zarządu

  • Przygotowywanie analiz głównie dla działu sprzedaży i marketingu, w razie potrzeby również innych działów

  • Pozyskiwanie i administrowanie danych podstawowych w obsługiwanych systemach

  • Rozwijanie funkcjonalności systemów zgodnie z pojawiającymi się potrzebami

  • Realizowanie raportów cyklicznych, ad-hoc oraz innych zadań analityczno-raportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku analitycznym

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, w tym danych pochodzących z różnych źródeł

  • Umiejętności tworzenia raportów, analiz, prezentacji

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Znajomość rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku firmy z branży farmaceutycznej

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dodatkowy system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport PLUS

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników