Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie danych analitycznych na potrzeby związane z działalnością Departamentu z systemów wewnętrznych Banku,

  • Opracowywanie raportów oraz analiz na potrzeby obsługi i rozwoju sprzedaży ubezpieczeń,

  • Przetwarzanie, obróbkę i wizualizację dużych zbiorów danych,

  • Przygotowywanie wstępnych rekomendacji na podstawie analizy danych,

  • Optymalizację i automatyzację procesów raportowych i rozliczeniowych,

  • Współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku,

  • Udział w projektach realizowanych w jednostce,

  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami,

  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych,

  • Wspieranie innowacji i wdrażanie ich w praktykę.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy w instytucji finansowej na stanowisku wymagającym kompetencji analitycznych i raportowych,

  • Swobodnie posługujesz się językiem SQL oraz narzędziami MS Office dedykowanymi do pracy z dużymi zbiorami danych (Access, Excel),

  • Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy,

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu,

  • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku pracy,

  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie,

  • Znajomość rynku ubezpieczeniowego i/lub doświadczenie w obszarze bancassurance będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.