Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analiz

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne raportowanie danych sprzedażowych, produkcyjnych oraz finansowych
  • Monitorowanie realizacji celów strategicznych
  • Opracowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu, Dyrekcji oraz innych pozostałych klientów wewnętrznych
  • Analiza rentowności produktów i klientów
  • Analiza operacyjnych wskaźników KPI
  • Wsparcie w procesie budżetowania i planowania oraz monitorowanie jego wykonania
  • Tworzenie oraz automatyzacja narzędzi controllingowych
  • Udział w projektach realizowanych przez Spółkę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finanse, matematyka – pokrewne
  • Zaawansowana znajomość MS Excel,- WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość struktur baz danych oraz pracy z SQL - WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra komunikacja interpersonalna
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dużo chęci do pracy, pozytywnej energii oraz działań opartych na idei „YES I CAN”
  • Przynajmniej podstawowa wiedza ze znajomości MS Power BI

To oferujemy

  • umowę o pracę ,
  • wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanych umiejętności
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata

Specjalista ds. analiz, Warszawa